Sunday, October 26, 2014

Парламентські вибори київського режиму затьмарений з широко поширеною політичної боротьби, в тому числі замахів серед підтримці Заходу хунти

Парламентські вибори київського режиму затьмарений з широко поширеною політичної боротьби, в тому числі замахів серед підтримці Заходу хунти

Фініана Каннінгем
Фонд стратегічної культури
Сб, 25 Жовтня 2014 19:31 CEST
 
 Kiev maidan square
Друк
Київ Майдані
© проживання
Парламентські вибори Київського режиму в ці вихідні встановлюються, щоб йти вперед на тлі атмосфері розгулу політичного вуличного насильства і залякування, - і це не в понівеченої війною східній частині України.

Парламентські вибори були призначені в червні на те обраного президента Петро Порошенко як спосіб легітимації незаконної переворот проти уряду України, яке відбулося чотири місяці тому за підтримки американської ЦРУ.

У столиці, Києві, і в інших частинах країни розглядається як під адміністративним контролем підтримуваного Заходом режиму напередодні виборів у ці вихідні був затьмарений з широко поширеною політичного насильства, в тому числі замахів різних конкуруючих політиків.

Деякі з політиків цільових є членами або колишніми членами, з Партії регіонів, що належать до поваленого Президента України Віктора Януковича. Партія сформувала уряд, поки не вигнали з влади в незаконному перевороту в лютому цього року. Це переворот був підтриманий Вашингтоном та європейськими урядами по дезінфекції і помилкового розповіді його є «за демократію, про-європейської народної революції».

Західна висвітлення в ЗМІ нападів на стороні Януковича були сформульовані на мові, яка прагне принизити їх злочинність, або вибачити їх, передаючи ці інциденти як з народного невдоволення із залишками старого уряду, які позначені як «корумпованою».

Таким чином, коли члени Партії регіонів або колишні державні чиновники були в засідку на вулиці неонацистських воєнізованих формувань і кинули в сміттєві баки, західні ЗМІ, як правило, повідомляється про напади як якоїсь новизни - нехай грубу гру. Мода з цих атак вже охрестили як «виклики відро для сміття» із західними ЗМІ, що намагаються спина їх як свого роду жарт.

Незважаючи на це, західні ЗМІ не можуть приховати той факт, що деякі з політиків понесли серйозні тілесні ушкодження від натовпу атак. В одній з найсерйозніших інцидентів, Партія регіонів законодавець Нестор Шуфрич був госпіталізований з черепно-мозковими травмами після того як він був лінчували минулого місяця в масці натовпом правої сектора в південному місті Одесі.

На цьому тижні, проте, політичне насильство обплутує режим Київ виявляє як міжусобних і більш загального явища, які безпомилково говорить про природу режиму і як вона захопила владу незаконно, в першу чергу. І західні ЗМІ не можуть обертатися їх вихід з цієї пред'являти звинувачення реальності.

Політичні партії, які, можливо, були розглянуті в союзі через їх підтримки перевороту проти уряду України в лютому в даний час, що опинилися в анархічної стані хуліган вендети.

Недавнє Потенційно смертельна атака була на Марка Gres, парламентської кандидата на Радикальної партії. Він був жорстоко побитий і зарізаний у своїй київській будинки в минулі вихідні після повернення з телевізійної студії. Його партія - яка сама дотримується фашистських політики - описав напад як спробу замаху.

Між тим, його лідер партії Олег Ляшко, був змушений різко скасувати всі громадські кампанії через побоювання, що він також є мішенню замаху. Ляшко не є чужим для позасудового насильства. Під час так званих антитерористичних операцій режиму Києва в Східній Україні, він був особисто залучений в провідних викрадення дружини проти передбачуваних політичних дисидентів. Ляшко навіть публічно хвалився нагляд за тортури полонених; і в одному випадку він погрожували згвалтувати чоловічий викраденого.

© РИА Новости. Михайло Марків
Український мільярдер Ігор Коломойський
Це може навести на припущення, що хвиля насильства щодо Ляшко і його радикальної партії може бути певна форма помсти східних українських сепаратистів. Але немає. Партія фактично звинуватив мільярдера олігарха і про-Київ губернатор Ігор Коломойський для зараження замаху кампанію. Коломойський є фінансист і власник приватного неонацистських батальйонів - ескадрони смерті - які зіграли важливу роль у веденні війни на етнічному російського населення Східної України, які відкинули прозахідна хунту в Києві.


Коментар: Більше на Коломойського:


 

Powerplay і приховування: Київ протеже нібито за Маріуполі та Одеській різанини витік стрічки розкрити

НАТО, MH17, Моссад і Коломойський: Остерігайтеся "Хамелеон"


Суперництво між цими двома перевороту-підтримку фракцій, схоже, вибухнув після того, як радикальна партія Ляшко відкрито звинуватив Коломойського в використанні його воєнізоване м'язи фальсифікацій на майбутніх парламентських виборах.

Міжусобна політичне насильство не обмежується тільки цими двома фракціями. Члени партії в Києво-призначений прем'єр-міністром Арсенія Яценюка - новоствореної Партії народного фронту - також були втягнуті в злочинний світ в стилі вуличної війни.

У доповіді в New York Times на цьому тижні, хедлайнерами "Напади на політиків в Україні Додати в Tension перед парламентськими виборами», вона була розповів, як загальна політична сцена «взяті лякаючий поворот». Два колеги по партії з Яценюка пощастило втекти зі своїм життям.

Яценюк, то слід нагадати, був номінований лідер Держдепартаменту США про підтриманого ЦРУ лютого перевороту.

The New York Times повідомляла: «Олександр Горін, кандидат від Народної партії Фронт на чолі з прем'єр-міністром, був жорстоко побитий в ту ж ніч після того, як в засідку в фойє свого будинку на півдні Одеської області України.

А в понеділок, ще один народний фронт кандидат, Володимир Борисенко, пережив замах на своє життя, яка включала стрільбу і саморобний вибуховий. Чиновники заявили, що він вижив тільки тому, що бронежилети він почав носити після отримання погроз ».

Нью-Йорк Таймс додав: «Напади сталися не в охопленій війною схід, де урядові війська боролися проросійських заколотників протягом півроку, але в самому центрі країни, в місцях, які здебільшого не безпосередньо випробували бойовий ».

Те, що регіони України, включаючи столицю, номінально під контролем Західної спинкою Київ хунти спустився в хаос і варварство повинно бути не дивно. Люди, які схопили владу в Києві так і зробив на спині ЦРУ, спрямованих неонацистських воєнізованих формувань, які вдавалися до вбивства і широке поширення залякування - одним словом «тероризм» - для досягнення політичних цілей. В снайперської стрільби на Майдані 20 лютого, наприклад, в результаті якого загинули більше 80 людей, є свідченням реальності Західної зрежисований політичний переворот в Україні, а не казка версія «народної демократії» розвернувся західними урядами і їх слухняний масової інформації.

Це систематична кампанія терору, провідних до перевороту і його наслідки були детально задокументовані МЗС Росії в публікації під назвою Біла книга, опублікована на початку цього року. Це документи сотні нападів на політиків, громадських чиновників, поліцейських, журналістів та представників громадськості прихильниками перевороту, який привів людей, як Арсеній Яценюк та Ігоря Коломойського до влади, і в кінці кінців проклали шлях до сумнівного президентських виборів Петро Порошенко в червні.


Коментар: Див: Росія випускає звіт 'Біла книга' на порушення прав людини в Україні


Коротше кажучи, за підтримки Заходу режим в Києві прийшов до влади на хвилі масового насильства. Він поширив цей насильство відтоді, нападаючи прав людини нікому він вважатиме бути дисидентом в свою добровільну правило.

Як прав представника ООН в Росії Олексій Зайцев зазначив на цьому тижні: «Київська влада, здається, роблять все від них залежне, щоб запобігти національного примирення заперечує більшу частину свого населення, щоб здійснювати свої політичні, громадянські та культурні права. Заборона на використання рідної мови, вигнання регіональних представників органів державної влади, використання воєнізованих груп, які знаходяться поза офіційної структури правоохоронних органів і не дотримуються будь-яким законом, - все це не має нічого спільного з європейськими принципами, які Київ декларативно апелює до ".

Зайцев додав: «Тріумф пропагандистського цинізму стало іменування всіх людей, що живуть в східній Україні і невдоволення з Київською політики як терористи».

За іронією долі, президент Київ Петро Порошенко раніше на цьому тижні виступив із заявою, в якому він дав темний попередження, що Росія була в змові з метою повалення парламентські вибори в ці вихідні.

Враховуючи міжусобна дерен війни та воєнізованої війна вирує під Києвом це звучить як колишній Candy King їв дуже багато своїх власних шоколадних виробів. З розмитим цукрової лихоманки в мозок, Порошенко заперечує гірку реальність насильства, що охопила всю Україну під Західної спонсорованих роботи зміни режиму в своїй країні.

В перефразував слова Авраама Лінкольна, що не виборчий процес не може санувати кричущий факт правило Києва натовпу, натовпом, для черні.

No comments:

Post a Comment